O nas

Cześć!

 

Fajnie, że tu jesteś :) Jesteśmy miłośnikami klasycznej motoryzacji i uwielbiamy o niej rozmawiać. Zauważyliśmy, że o ile jest wiele fajnych miejsc, gdzie można poczytać o klasycznych samochodach (np. miesięczniki Classic Auto, czy Automobilista), to brakuje nadal w naszej przestrzeni internetowej miejsca, gdzie możnaby poznać klasyki od strony praktycznej.

A tematów wokół nich jest sporo. Eksploatacja wiekowego auta nie zawsze jest usłana różami i na takie chwile przydadzą się konkretne porady. Od czasu do czasu trzeba też kupić części, których może już nie być na pierwotnym rynku, albo są niewiarygodnie drogie i dobrze byłoby poszukać alternatywy. A czasem nadchodzi moment renowacji klasyka i dobrze byłoby mieć wtedy fachowe wsparcie. I od tego jesteśmy my :)

Zachęcamy, zostaw swój adres mailowy zapisując się niżej do newslettera klasyk.pl. Obiecujemy nie bombardować ze spamem, a raczej dostarczać informacje o nowych, ciekawych tematach, które mogą dotyczyć Ciebie, jako miłośnika (miłośniczki) klaczycznej motoryzacji :)

 

Klasyk.pl

Dołącz do klasycznego newslettera
Zapisując się wyrażasz zgodę na nasze  Warunki